Çinden ithalat nasıl yapılır
Çin’den İthal
11 Şubat 2013
İthalat Yapmak İstiyorum
11 Şubat 2013

Çin Tedarik

Çin tedarik hizmeti veren Pars ithalat sizlere Çinden tedarik etmek istediğiniz tüm ürünler konusunda danışmanlık yapmaktadır. Dilediğiniz ürün grupları konusunda firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Çin ürün tedariğinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu ithal edilecek olan ürünlerin direk üreticiden alınıyor olması. Çünkü ithal etmek istediğiniz ürünleri direk üretici yerine trader olarak ifade edilen alıp-satan komisyonculardan alırsanız ithalatınız sonrası bir sıkıntı yaşadığınız zaman karşınızda muhattap bulamama riskinizdir. Pars Dış Ticaret sizler için Çin Tedariğiniz konusunda üretici fabrikaları bulur ve satın almayı üretici fabrikadan gerçekleştirir. Bunun en önemli nedeni ürünlerle ilgili en ufak bir sorun yaşandığında çözümü direk olarak üretebilmektir. Diğer konu başlıklarındada belirttiğimiz gibi Alibaba.com ve MadeinChina.com gibi sitelerdeki kullanıcılar fabrika olup olmadığı kesinlikle ziyaret edilmeden bilinememektedirler. Çünkü traderlar fabrikalarla anlaşarak sizin ziyaretiniz sırasında bile kendi tabelalarını asabilirler. Satın alma sırasında yapmış olduğumuz Çince Sözleşme, Çin Ticaret odasından ve Türkiye Dış Ticaret Müsteşarlığından aldığımız verilere dayanarak biz fabrikaların doğruluğuna %100 emin olmak kaydıyla satın alma yapıyoruz. Siz siz olun ticaretinizi riske atmayın.

Bu nedenle ticaretini güvence altına almak adına ya fabrikaları yerinde görmeli ve anlaşmaları kendiniz yapmalı yada profesyonel bir ithalat danışmanıyla çalışarak ticaretinizi garanti altına almalısınız.

Bu konuda ÇALIŞMA PROSEDÜRÜMÜZ başlıklı kaynağımıza göz atabilirsiniz.
Dilerseniz müşterilerimiz tarafından bizlere iletilen SIKÇA SORULAN SORULAR başlıklı dökümanımızı inceleyebilirsiniz.
Firmamızı daha yakından tanımak için PREZENTASYONUMUZ‘ u bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mesai saatlerinde telefonla veya 7/24 İLETİŞİM FORMU‘muzu kullanarak bize sorularınızı iletebilirsiniz.1 Comment

  1. Ad Soyad dedi ki:

    Ayakkabi ithalati yapmak istiyoru,yardimci olabilirmisniz

Bir Cevap Yazın