Bir Cevap Yazın

 1. Merhaba Bisiklet malzemeleri ve aksesuarları getirmek istiyorum ama koça konteynırı dolduramaz bir urun kolu koli ala bileceğim ürünlerden tedarik etseler yüzlerce urünler var az az ufak kazançla birikinti olur kendi derleyip tasarımlarım var yapmak isterim çok pahalı değilim finansörü üm yok bu yüzden çok ileride biriyim yıllar önce yapmak istediğim šimdi büyük pazar oldu

  • Sadık Bey,

   Dilerseniz 05334182906 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Adem Bey, Kişisel mi getirmek istiyorsunuz yoksa Elektrikli Araba İthalatımı yapmayı planlıyorsunuz ?

 2. Merhaba
  Çin’den 1 adet kişisel elektrikli bisiklet getirmek istiyorum
  Yaklaşık Web sitesi fiyatı 390 usd civarı
  Nasıl bir yol izlemeliyim

  • Murat Bey, Mümkünse toptancılardan satın alın tek başına alacağınız ürünler size çok daha fazla masraflı olacaktır.

 3. iyi geceler çinden bisiklet getirip internet sitesinden satış yapmak istiyorum.100-200 adet alımlarla. örneğin :15 dolarlık satışı olan (ali baba) bir ürün. bana tam maliyeti ne olur ve bu ürünü satmak için gerekli belge, marka oluşturmak ve bilmediğim başka posedürler için yardıcı olabilirmisiniz.

 4. Çinden FULL karbon yol bisikleti getirme istiyorum bütçen 1200 tl

  • Oğuzhan Bey,
   Bu kadar düşük bütçelerle ne yazıkki ithalat yapamazsınız. Parekende alışlarınızı Türkiye içerisinden yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

 5. Cin de Bisiklet uretici bir firmadan 10 adet bisilet getirtek istiyorum. firma ile anlastim urunleri sectim fakat kargolama acentesi istediler. tum bilgilerle kargo ucretleri yada vergiye tabi tutuacaksa maliyetleri ne olur , sizler kargo ve gumrukislemlerini yapiyormusunuz? size mail de attim , geri donus yaparsaniz memnun olurum.

  • Gökhan Bey,

   Bisiklet ithalat süreci sıkıntılı ve zorlu bir süreç. Özellikle 10 adet için ithalat yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Burada tavsiyemiz bir Bisiklet ithalatçısı bulup onun aracılığıyla getirtmeniz.