Alibabadan ürün getirip satmak
02 Haziran 2016
Kimler ithalat yapabilir ?
03 Haziran 2016

Çinden malzeme getiren firmalar12 Comments

 1. hüseyin er dedi ki:

  1 adet kendim kullanmak amaçlı soğuk sıkım zeytin yağı makinası ihtiyacım var.benim adıma getirte bilirmisiniz.gümrükte takılma sorununudan dolayı kendim spariş veremiyorum.ne önerirsiniz..gümrük bedelini ödeyebilirim.fiyatları 1000-1500 tl civarı

  • admin dedi ki:

   Hüseyin Bey,

   Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Bu konuda bize cep telefonunuzu iletirseniz size detaylı bir açıklama yapabiliriz. Veya mesai saatleri içerisinde 0533 418 29 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 2. H.Yılmaz dedi ki:

  Bana pürjör anahtarlık lazım.Üzerine damla etiket yapiştırılacak..Çeşitli modelleri var.Yuvarlak model,oval model,dikdörtgen model iki yüzü reklam alanlı tek yönü reklam alanlı Adeti fiyat belirleyecek..iyi çalışmalar..
  H.Yılmaz

 3. Yüksel dedi ki:

  Yaklaşık 5 aydır çok miktarlı olmamak şartı ile çinden bazı ürünler alıp sattım. Simdilerde miktarlari arttirmayi planlıyorum. Tabi bunun için faturadır evrakalar vs. Pek bilgim yok bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

 4. Bayram eser dedi ki:

  Merhabalar kolaygelsin ben ticarete yeni başlıyorum cinden ürün getirip Türkiye’de satmayı düşünüyorum acaba bunu yapabilirmiyim bana yardımcı olabilirmisiniz ne kadar sermaye gerektiriyor lütfen bilgi verebilirmisiniz

  • admin dedi ki:

   Bayram Bey,

   İthalat konusunda satın almadan, deponuza inene kadarki tüm süreçler için bizimle 05334182906 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 5. Serkan dedi ki:

  Rezistans teli getirtmek istiyorum. Cr25al5 elektric resistance wire sari etiketli tel 1.5 ve 1.3 capinda ikisindende 50ser kg toplam 100 kg nakliye malzeme vergi vs. Bana ne kadara patlar ogrenebilirmiyim.

  • admin dedi ki:

   Serkan Bey,

   Bilgilendirme maili tarafınıza gönderilmiştir. Önemsiz postaya düşme ihtimaline karşı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

 6. Fatih cetin dedi ki:

  Merhaba toptan olursa USB bellek şerit led oto ses sistemleri ile ilgili ürün getirtip satmak istiyoruz nasıl yapabilirim

Bir Cevap Yazın