Çinden Türkiyeye Destek

Çin Giyim İthalatı
02 Ağustos 2016
Çinden Akreditif ile Mal Almak
10 Ağustos 2016

Çinden Türkiyeye Destek

Aşağıda bugün Hürriyette yer alan habere göre Çin Dışişleri Bakan Yardımcısı 15 Temmuz olaylarıyla ilgili destek amaçlı Türkiyeye ziyarete gelecek. Çin ve Türkiye arasındaki ticaret konusunda çok önemli olduğunu düşündüğümüz bu konuyu sizinle paylaşıyoruz.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından, Çin Dışişleri Bakan Yardımcısı Zhang Ming, destek mesajı iletmek üzere Türkiye‘ye geliyor.

Dişişleri Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında, Çin Dışişleri Bakan yardımcısı Zhang Ming, Türkiye‘ye destek mesajını iletmek üzere 3-6 Ağustos tarihleri arasında bazı ziyaretlerde bulunacak.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Ülkemizde 15 Temmuz 2016 günü yaşanan darbe girişimi sonrasında Çin yönetiminin, Cumhurbaşkanımıza ve Hükümetimize destek mesajını iletmek üzere ÇHC Dışişleri Bakan Yardımcısı Zhang Ming, 3-6 Ağustos 2016 tarihleri arasında ülkemize bir ziyaret gerçekleştirmektedir. Bakanlığımızda görüşmelerde bulunacak olan Zhang Ming’i, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı da kabul edecek” denildi.

Kaynak : HürriyetBir Cevap Yazın