Çin Konteyner Fiyatları
19 Haziran 2016
Çinden Replika Ürün Getirmek
27 Temmuz 2016

Çinden Türkiyeye Hava Kargo

Çinden Türkiyeye Hava Kargo
Çinden Türkiyeye kullanabileceğiniz hava kargo çeşitleri çok fazladır. Kimi ihtiyaca göre hızlı kargo, kimi ihtiyaca göre ucuz kargo, kimi ihtiyaca göre ptt kargo, kimi ihtiyaca görede hava kargo.

Tüm kargo çeşitleri süre ve fiyata göre farklılık göstermektedir. Yüklemelerinizle ilgili bizden destek alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde 05334182906 numaralı telefondan veya iletişim formumuzdan 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hava kargolarınıza fiyat almak için : Hava Kargo Teklif Formu ‘nu kullanabilirsiniz.

Bize sorulan genel sorular ;

Çinden Türkiyeye Hava Kargo ne kadar sürede gelir ?
Bu sorunun cevabı 3-60 gün diyebiliriz.

Çinden Türkiyeye Hava Kargo
Bizden aşağıdaki listede bulunan tüm firmalarla ilgili olarak Çinden Türkiyeye Hava Kargo konusunda hizmet alabilirsiniz.
Sürelerine göre kargo firmaları ;
1) THY Kargo Eğer ürünlerinizin acil olarak yüklenmesi gerekirse en hızlı THY ile 1-2 günde teslimattır. 2) Emirates Kargo THY ye göre fiyat biraz daha uygundur ancak teslimat süresi 2-3 gündür.
3) DHL Kargo:  Teslimat süresi 6-7 gündür.
4) Fedex Kargo: Teslimat süresi 6-7 gündür.
5) Aramex Kargo: Teslimat süresi 6-7 gündür.
6) EMS Kargo: Teslimat 15-20 gündür. Türkiyeye geldiğinde PTT ile teslim edilir.
7) Yerel Kargo Firmaları : Bu firmaların teslimatları yine aynı şekilde Türkiyeye geldiğinde PTT ile teslim edilir.Bu firmaların teslimatı 15 günden başlar kullandığınız methoda göre 60 güne kadar çıkabilir.

Çinden Türkiyeye hava kargo ücreti nedir ?
Çinden Türkiyeye kargo ücreti yükünüzün ağırlığına ve hacmine göre değişmektedir. Bunun hesaplanabilmesi için getireceğiniz ürüne ait packing list detayları kullanılmaktadır. Ürünleri satın aldığınız firmadan temin edeceğiniz bu listeyle kargo ücretinizi ucuzdan, pahalıya erkenden geçe göre hesaplamanız mümkündür.

Çinden Türkiyeye hava kargo takibi nasıl yapılır ?
DHL, Aramex, Fedex gibi firmaların kargo takibini firmaların web sitelerinden, EMS ve yerel acentaların sorgulamasını ise PTT den yapabilirsiniz.6 Comments

  1. Erkan dedi ki:

    Çin’den bi kargom var en ucuz nekadar gele bilir 40 kilo civarında bir koli büyük fiyat en uygun ne kadar olabilir

  2. koray dedi ki:

    Çin’den 1-2 ürün getirmek istiyorum, Farklı ülkelerden ürün getiriyoruz ama Çin’den ilk defa getireceğiz. Firmalarla konuştuk, Fiyatlar konusu da ok. Ürünleri bir firmadan uçakla , diğer firmadan gemi ile gelmesi gerekli. ( Varış yeri : İzmir ) istediğimiz ürünleri en uygun nakliye ile yollanması , gümrük belgelerin sorunsuz tarafımıza ulaşması. bu konuda yardımcı olabilir misiniz? ilk partiler adet olarak çok olmayacak

  3. admin dedi ki:

    merhaba çinden bi ürün sipariş verdim ikinci kez havayoluna devredildi yazıyor takipte.acaba türkiyeye ulaşma süresi ne kadardır elime ne zaman ulaşır

Bir Cevap Yazın