Hava Kargo , Dünyanın heryerinden hızlı, güvenilir ve ekonomik. Pars olarak, siz değerli müşterilerimize satın alacağınız ürünlerin ister İthalatında isterseniz İhracatında IATA acentası iş ortaklarımızla  ekonomik hava kargo imkanları sunuyoruz.

Hava Kargo Fiyatları

Hava Kargo

Hava Kargo Nedir ?

Hava Kargo ithalatı yapılacak olan ürün/ürünlerin bulunduğu depodan veya en yakın havalimanındaki adresimize teslim edilmesiyle başlayan ve varış havalimanında operasyonu tamamlanan lojistik şeklidir. Hava kargoda uçak şirketleri ve yetkili acentaların anlaşmalarına bağlı olarak özel fiyat ve koşullarla taşımalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu hizmetler için acentalar ile tek tek görüşmek yerine Pars olarak size en uygun taşıma çözümünü sunabilir ve yükünüzü güvenle taşıyabiliriz.

Hava Kargo Şirketleri ?

Türk Hava Yolları, UPS, TNT gibi şirketler Hava Kargo Şirketleridir. Bu şirketlerle anlaşmalı taşıma hizmeti sunanlar IATA acentalar olarak sınıflandırılır. Pars Türkiye genelinde birçok IATA üyesi acenta ile ortak çalışarak sizin için en uygun fiyatı bulur ve yüklerinizi en güvenli şekilde organize eder.

Hava Kargo Fiyatları ?

Taşıyacağınız yükün koli ölçüleri ve ağırlığına bağlı olarak hesaplanan sabit bir fiyat tablosu olmayan fiyatlardır. En iyi Hava Kargo fiyatı alabilmek için Pars olarak size anlaşmalı IATA üyesi acentalarımız ile en uygun fiyat çözümünü sunuyoruz. Fiyat teklif formumuzu kullanarak sizde Hava Kargo için uygun fiyatları alabilirsiniz. Müşteri departmanımız formun doldurulduğu andan itibaren en hızlı şekilde sizlere ulaşarak uygun fiyat ve süreç ile ilgili sizleri bilgilendirecektir.

Sizde taşımanızı güvenli bir şekilde hem sigortalı, hemde hızlı servis kullanarak yapmak isterseniz 10+ yıllık deneyimimiz ve uzman ekibimizle artık taşımacılık konusundada bizlerden dilediğiniz desteği alabilirsiniz. Ağırlıklı olarak uzakdoğu operasyonlarında uzman olsakta son 3 yıldır Avrupa ve Amerikadan yaptığımız İthalat operasyonlarıyla bu bölgelerdede güçlü ve güvenilir hizmet sunabiliyoruz. Teklif formunu kullanarak sizde hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Dilerseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşarak soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.
Teklif Formu ‘nu kullanarak yükleriniz için teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda Uzakdoğu yüklerinde Kalite Kontrol servisimizden de dilerseniz ayrıca yararlanabilirsiniz.

Uzakdoğu ithalatlarınızda satın almadan deponuza gelene kadarki süreci sadece nakliye değil aynı zamanda  gümrük mevzuatına uygun şekilde üretim, kalite kontrol, yükleme organizasyon ve çekim süreçleri dahil tamamlıyoruz.