Çünkü Pars Dış Ticaret Çin’de bulunan şubesiyle yerinde hizmet verirken, İzmir ve İstanbul ofisleriyle de size bağlı bir ithalat departmanı olarak çalışır.

ÜRÜN ARAŞTIRMASI : Fabrikalarla yerinde görüşerek hedef fiyatlarınız doğrultusunda yapılan ürün araştırması sonucunda kalite ve fiyatlar göz önünde bulundurularak üretici belirlenir.

GÜMRÜK MEVZUATI : İthal etmeyi planladığınız ürün/ürünlerle ilgili olarak mevzuat araştırması yapılır, İthalat süreci boyunca bütün gümrüksel sorularınızla ilgili her türlü destek verilir.

MALİYETLER : İthal etmeyi planladığınız ürünle/ürünlerle ilgili tahmini kapı teslim maliyetleri hazırlanarak rapor halinde sunulur.

NUMUNE : Numune gönderimi organize edilerek doğru numunenin, doğru zamanda elinize ulaşması sağlanır. Üretici fabrikanın talebi ve kargo maliyeti dışında numune için ekstra ücret talep edilmemektedir.

SÖZLEŞME VE SATIN ALMA : Üretici firma ile sizin aranızda imzalanacak sözleşme Çince ve İngilizce olarak hazırlanır. Talep edeceğiniz maddeler sözleşmeye dahil edilir. Üretim başlamadan önce sözleşmelerin imzalanmasını takiben firmamız ödeme ile ilgili dokümanları elinize ulaştırır.

KALİTE KONTROL : Firmamız, üretimin sözleşmenizde belirtildiği gibi gerçekleşmesi konusunda gerekli kalite kontrolü gerçekleştirir. Uzman kalite kontrol personelimiz sadece ulaşım ve konaklama masrafları karşılanması koşuluyla üretici fabrikaya gönderilir. Personelimizin hazırlamış olduğu kalite kontrol raporu yüklemeden önce size ulaştırılır.
LOJİSTİK VE GÜMRÜK : Üretim sürecinin tamamlanmasından sonra, ürünleriniz ile ilgili lojistik araştırma, liman transfer, yükleme işlemleri ve Türkiye limanına gelişiyle birlikte bütün gümrüksel işlemleri firmamız tarafından organize edilir.